Weather in Chile 14 Days

iOS için Hava Durumu Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25.5 MB
  • Version 3.2.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Alpred S.L.
Weather in Chile 14 Days uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek çok severek kullanacağınız, son derece güvenilir ve güncel hav durumu tahminlerini takip edebileceğiniz kullanışlı bir uygulamaya sahip olab

Weather in Chile 14 Days uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek çok severek kullanacağınız, son derece güvenilir ve güncel hav durumu tahminlerini takip edebileceğiniz kullanışlı bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Kolay kontrol edilebilen menüsü ile kullanışlı bir hal alarak siz kullanıcılara rahat bir kullanım deneyimi sunan Weather in Chile 14 Days uygulamasını kullanmak size çok keyif verecek. Uygulama tasarlanırken kullanılan dikkat çekici grafikler uygulamanın etkileyici bir arayüze sahip olmasını sağlamıştır.

Dünyanın dört bir yanından çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilen ve çok sevilerek kullanılan bu uygulama ile dünyanın neresinde olursanız olun en güncel en güvenilir hava tahminlerini öğrenebileceksiniz. Ayrıca uygulama size bulunduğunuz günün ve ertesi günün en ayrıntılı saatlik olarak hava tahminlerini ve basınç, yağış, kar ve sıcaklık bilgilerini de sunuyor. Tam 14 günlük hava tahminlerini alabileceğiniz bu kullanışlı uygulamayı iOS cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Weather in Chile 14 Days indir